top of page
Labdien!

Es esmu Bac. Iur. Artūrs Kurbatovs

Esmu Rīgas Stradiņa universitātes absolvents, lektors un students ar privātpraksi no 2019. gada maija. Ģimenes tiesību un starptautisko privāto tiesību lektors Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskajā fakultātē un konstitucionālo tiesību un starptautisko privāto tiesību pasniedzējs sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Biznesa vadības koledža".

Specializācija: ģimenes tiesības (laulāto attiecības, bērna un vecāku attiecības), saistību tiesības (prasījumi, kas izriet no darījuma vai darbības,  parāda piedziņa) citas civiltiesības.

 

Praktizējot tiesvedības un ārpustiesas procesā, ir uzkrāta pietiekama pieredze, lai sniegtu kvalitatīvu juridisko palīdzību. 

Komunikācijas valodas: latviešu vai krievu.

DSC_0084.jpeg

DARBA PIEREDZE

LEKTORS

Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes ģimenes tiesību un starptautisko privāto tiesību lektors.

no 2023. gada janvāra

PASNIEDZĒJS

no 2022. gada jūlija

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Biznesa vadības koledža" programmas "Tiesību zinātnes" konstitucionālo tiesību un starptautisko privāto tiesību pasniedzējs.

ŠĶĪRĒJTIESNESIS

Rīgas Stradiņa universitātes Akadēmiskās šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis.

no 2019. gada februāra

JURISKONSULTS

no 2019. gada maija

Specializācija: ģimenes tiesību lietas, saistību tiesību lietas, zaudējumu piedziņa no neatļautās darbības, administratīvā procesa lietu vešana, juridisku faktu konstatācija, vienkāršotās procedūras lietas. 

TIESNEŠA PALĪGS

no 2018. gada aprīļa līdz 2020. gada augustam

Administratīvās rajona tiesas tiesneša palīgs ar specializāciju: būvniecības, civildienesta, publisko iepirkumu un Uzņēmumu reģistra lietas.

Par mani | Curriculum Vitae: CV
bottom of page