top of page

PAR MANI

Esmu absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Juridisko fakultāti. Vairāk par diviem gadiem esmu bijis tiesneša palīgs un vairāk par diviem gadiem sniedzu kvalitatīvu juridisko palīdzu cilvēkiem, kam ir nepieciešama konsultācija administratīvajās, administratīvo pārkāpumu vai civiltiesiskajās tiesībās. Izprotot ikviena "sāpes", meklēju lētāko attiecību risinājumu, lai apmierinātu savu klientu. Nekad neapstājos uz uzzinātā un turpinu attīstīt savas zināšanas, lai nākotnē ātrāk un vēl labāk palīdzētu Jums!

 

Strādāju Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Jelgavā vai attālināti. Vienlaikus neesmu aprobežots ar administratīvajām robežām.

 

Komunicēju latviski, krieviski un angliski.

I communicate in English, Latvian and Russian.

DSC_0084.jpeg
Par mani | Curriculum Vitae: About

ŠĶĪRĒJTIESNESIS

Rīgas Stradiņa universitātes Akadēmiskās šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis, kur galvenie darba pienākumi ir administratīvo aktu izdošana, izskatot studējošo sūdzības par zemākas iestādes lēmumiem.

no 2019. gada februāra līdz šim brīdim

JURISKONSULTS

Līdz ar akademisko zināšanu iegūšanu, uzsāku sniegt savus juridiskos pakalpojumus privātpersonām administratīvajās, būvniecības, finanšu, nodokļu, administratīvo pārkāpumu u. c. tiesībās.

no 2019. gada maija līdz šim brīdim

TIESNEŠA PALĪGS

no 2018. gada aprīļa līdz 2020. gada augustam

Administratīvās rajona tiesas tiesneša palīgs ar specializāciju būvniecības, civildienesta, publisko iepirkumu un Uzņēmumu reģistra lietās.

Par mani | Curriculum Vitae: CV
bottom of page